Oyuncu Demet Özdemir’in parlak bluzunun 41 bin TL olduğu ortaya çıktı

 Oyuncu Demet Özdemir’in parlak bluzunun 41 bin TL olduğu ortaya çıktı
Okunuyor Oyuncu Demet Özdemir’in parlak bluzunun 41 bin TL olduğu ortaya çıktı

Son günlerde lüks harcamalarıyla sık sık gündeme gelen Demet Özdemir’in parlak askılı bluzunun fiyatı da dudak uçuklattı. Güzel oyuncunun ayna karşısında poz verdiği askılı bluzunun 41 bin TL olduğu öğrenildi.

 

Geçtiğimiz haftalarda Oğuzhan Koç ile nişanlanan ve düğün hazırlıkları yapan oyuncu Demet Özdemir, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla adından söz ettirmeye devam ediyor.

BLUZU 41 BİN TL

15,3 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından sık sık paylaşım yapan oyuncu, son olarak parlak gümüş renkteki bluzuyla ayna karşısında poz verdi. Oyuncunun beyaz eşofman üzerine giydiği parlak bluzu dünyaca ünlü markaya ait. Bluzun fiyatı ise tamı tamına 41 bin TL.

KORONAVİRÜSE YAKALANDI

Yoğun iş temposuna ara vererek nişanlısı ve yakın arkadaşlarıyla tatile çıkan Demet Özdemir, geçtiğimiz hafta koronavirüse yakalandı. Haberi Instagram hesabından duyuran Özdemir, “3 yıldır hiç olmamıştım ama koronaya yakalandı. Ertelenen hiçbir şey yok öncelikle onu belirtmek isterim. Ben biraz ağrılı ve ağır atlatıyorum. Ama tedavim devam ediyor, yakında iyileşip geri dönüyorum. Lütfen dikkat edin, beni merak eden, adıma üzülen, arayan, soran herkese çok teşekkür ediyorum. Sizi seviyorum” demişti.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın