AYTEN YAPICI’NIN ÖZEL SÜRÜCÜ KURSU VE ÇOK YÖNLÜ SANAT TUTKUSU İLE DOLU HİKAYESİ

 AYTEN YAPICI’NIN ÖZEL SÜRÜCÜ KURSU VE ÇOK YÖNLÜ SANAT TUTKUSU İLE DOLU HİKAYESİ
Okunuyor AYTEN YAPICI’NIN ÖZEL SÜRÜCÜ KURSU VE ÇOK YÖNLÜ SANAT TUTKUSU İLE DOLU HİKAYESİ

Silivri’de faaliyet gösteren özel bir sürücü kursunun sahibi Ayten Yapıcı, işinin yanı sıra sanat ve eğitim tutkusunu bir araya getirerek ilgi çekici bir hikayeye sahip.

Ayten Yapıcı, aynı zamanda bir ressam ve yazar olarak da tanınıyor. Kendisini “çok yönlü” olarak nitelendiren Yapıcı, eğitimci kimliğiyle de öne çıkıyor.

Özel sürücü kursunu 2015’te rahmetli babasıyla birlikte açan Yapıcı, aile şirketi olarak gördüğü işi ticari bir faaliyetten öte, öğrencilerine ve ülkesine katkı sağlama amacıyla yürütüyor.

Yapıcı, öğrencilerine sadece ehliyet almaları için değil, ileride özgürce ve güvenle araç kullanabilmeleri için eğitim veriyor. Özellikle kız çocuklarının araç kullanma konusundaki korkularını kırmaya odaklanıyor ve bu alanda önemli bir başarı elde etmiş durumda.

Sanat tutkusuyla da bilinen Ayten Yapıcı, çocukluğundan itibaren resim yapmaya ve yazmaya ilgi duyduğunu belirtiyor. Ressam ve yazar kimliğiyle de başarılı çalışmalara imza atmış, Silivri’de iki sergi açmıştır.

Ayrıca, kitap okuma alışkanlığını önemseyen Yapıcı, öğrencilerine bu alışkanlığı aşılamaya çalışıyor ve kendisi de kitap okumayı seven birisi olduğunu vurguluyor.

Yapıcı’nın hikayesi, sadece iş dünyasındaki başarısıyla değil, sanata ve eğitime verdiği önemle de dikkat çekiyor. Ülkesine ve genç nesillere katkı sağlamak adına çaba gösteren bu güçlü kadının hikayesi, ilham verici bir örnek oluşturuyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın