BÖLGE MÜDÜRÜ KADİR GÜMÜŞGERDANLI’NIN SATIŞ SEKTÖRÜNDEKİ YÜKSELİŞİ VE ŞİRKETİN GELECEK HEDEFLERİ

 BÖLGE MÜDÜRÜ KADİR GÜMÜŞGERDANLI’NIN SATIŞ SEKTÖRÜNDEKİ YÜKSELİŞİ VE ŞİRKETİN GELECEK HEDEFLERİ
Okunuyor BÖLGE MÜDÜRÜ KADİR GÜMÜŞGERDANLI’NIN SATIŞ SEKTÖRÜNDEKİ YÜKSELİŞİ VE ŞİRKETİN GELECEK HEDEFLERİ

Kadir Gümüşgerdanlı, bölge müdürü olarak görev yapan bir isim olarak, satış sektöründeki kariyerini paylaştığı bir röportajda öne çıkıyor. 37 yaşındaki Gümüşgerdanlı, inşaat mühendisi olan babasının firmasında başladığı kariyerine dair bilgiler veriyor.

Üniversite eğitimine başladığı dönemde babasının şirketinde hem eğitimine devam ettiğini hem de iş hayatına giriş fırsatı bulduğunu belirten Gümüşgerdanlı, daha sonra Work and Travel programı ile Amerika’ya giderek turistik turlar satan bir işte çalıştığını açıklıyor.

Vodafone’da 7,5 yıl bölge satış yöneticisi olarak görev aldıktan sonra telekomünikasyon sektöründe deneyim kazandığını ifade eden Gümüşgerdanlı, şu anda tarım sektöründe büyük bir grup içinde bölge müdürü olarak çalıştığını belirtiyor. Bu süreçte bilimsel metotlarla üretim ve büyüme hedeflerine odaklandıklarını vurgulayan Gümüşgerdanlı, şirketlerinin 65 yıllık deneyime sahip olduğunu ve 75 ülkede faaliyet gösterdiklerini söylüyor.

Gümüşgerdanlı, özellikle Türkiye’nin topraklarına uygun teknolojik gübreler üretmeye önem verdiklerini ve önümüzdeki 10 yıl içinde şirketlerini 4 kat büyütmeyi hedeflediklerini dile getiriyor. Satış sektörüne gönül veren, iletişim yetenekleri güçlü ve hedefleri olan kişileri sektöre davet eden Gümüşgerdanlı, bu işin tutkuyla yapılması gerektiğini vurguluyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın